Školní rok 2019/2020

denní činnosti (fixace barev) Ovoce a zelenina (ochutnáváme!) od října opět tančíme s Bárou (hraje Juan) denní činnosti denní činnosti (podzimní tvoření) denní činnosti (den x noc) KC Husitská – pravidelně jsme zváni na divadelní představení pořádaná Komunitním Centrem Husitská (tentokrát o Sněhurce a 7 trpaslících)

Návštěva Městské knihovny Prahy 3

V úterý 15. 10. 2019 byli naši nejmenší předškoláci poprvé na návštěvě v knihovně.

Záhony pro školky

Naše dětská skupina je i díky podpoře MČ Praha 3 již druhým rokem zapojena do projektu Záhony pro školky. Součástí tohoto projektu byla i zahradní slavnost v MŠ Jarov, u které jsme nemohli chybět. V září proběhl workshop, kde se děti naučily hru na Semínko a založily si “žížalovník”, který často a rády pozorují. Záhon a péče […]

Divadlo Harmonika v KC Husitská

Představení Divadla Harmonika v KC Husitská 21.6. 2019

Zookoutek v Malé Chuchli

31. 5. 2019 navštívily děti z dětských skupin zookoutek v Malé Chuchli. Užily si výlet a zároveň měly možnost vidět na vlastní oči zvířata, o kterých se nedávno učili v rámci tematického bloku “Volně žijící zvířata”.

9.A čte H. CH. Andersena

Žáci 9. A v dubnu navštěvovali naše malé předškoláky ve školičce a četli jim pohádky. Nebylo to jen tak obyčejné čtení, ale vždy byl připraven program, kde se ukázalo, jestli malí posluchači dávali pozor a pohádku si zapamatovali. Těm nejmladším se program líbil a nejstarším dal pocítit, že už jsou na naší škole těmi nejstaršími a […]

Velikonoce

Náš den…

Dopolední práce Cvičíme Na vycházce Zahradničíme Tři Králové (vlastně máme Králů hned pět) Slavíme narozeniny

Tanec školám

Každý týden v rámci projektu Tanec školám tančí děti s lektorkou Bárou Látalovou z divadla Ponec. S Bárou spolupracujeme už 11 let a poslední dva roky se věnuje i nejmenším dětem. Děti jsou z hodin taneční výchovy nadšené!

Masopust

5. března děti v dětských skupinách oslavily masopustní úterý.